середа, 3 лютого 2016 р.

"ЖИТТЯ, МОВ СПАЛАХ..."

Таку назву мав вечір-реквієм, який відбувся у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт. Гусятин, приурочений річниці загибелі при виконанні військового обов'язку із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави колишнього випускника школи Чухася Руслана Івановича. Вшанувати пам'ять загиблого прийшли: рідні та близькі Руслана Чухася, бойові побратими, які несли службу разом з ним, голова Гусятинської райдержадміністрації Батіг В.С., заступник голови районної державної адміністрації Галябарда Н. В., голова районної ради Бойчук В. М., голова Гусятинської територіальної об'єднаної громади Левицький М. М., начальник відділу освіти райдержадміністрації Кащишин О.А., представники адміністрації, священики, громада Гусятина.
Вже другий рік Україна потопає в сльозах від горя, вже другий рік з болем у серці говоримо: «Ми не хочемо війни, ми просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася». Знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити суверенність та територіальну цілісність держави. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки. Ми завжди пам'ятатимемо героїв Гусятинщини: Чухася Руслана (смт. Гусятин), Труха Володимира (с. Жабинці), Руснака Миколу (с. Верхівці).
Сьогодні ж, 1 лютого 2016 року на фасаді ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, де колись навчався загиблий за волю України Чухась Руслан, було відкрито та освячено Меморіальну дошку в честь пам'яті про нього.
Найвищою нагородою тих, хто уцілів, - є життя, а для загиблих – пам'ять.
 Скільки б не минуло років, не зітруться імена тих, хто не повернувся з АТО.

 Схилімо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.Немає коментарів:

Дописати коментар